17

07.2017

14:40

Naiste Balti liigas sai Pärnu JK kirja võidu, FC Flora kaotuse

Naiste Balti liigas peeti nädalavahetusel kaks kohtumist Eesti naiskondade osavõtul. Edu saatis Pärnu JK-d, kes oli võõrsil parem FK Liepājast (Läti) 5:0.

Pärnu läks kohtumist pühapäeval toimunud matši juhtima 19. minutil, mil oli täpne Merily Toom. Seejärel lõid kaks väravat nii Ulrika Tülp kui ka Anastassia Morkovkina. Tülp suurendas Pärnu edu kaheväravaliseks 26. minutil, 67. minutil viis Morkovkina Eesti naiskonna juhtima 3:0. Tülp oli taaskord täpne 71. minutil ning Morkovkina lõi viimase naela Liepāja kirstu esimesel lisaminutil. Mängu tipphetki saab vaadata SIIT.

FC Flora jäi samuti Lätis toimunud matšis laupäeval 1:2 alla Riia FS-ile. Lisette Tammik viis eestlanna juhtima 39. minutil, kuid Renate Fedotova suutis avapoolaja viimasel minutil seisu viigistada. Lätlannade võiduvärav sündis kohtumist 75. minutil, mil täpne oli Kristine Giržda. Kohtumise tipphetki saab vaadata SIIT.

Naiste Balti liigat juhib Pärnu JK kuue punktiga kahest mängust (väravate vahe 7:0), teisel kohal on sama tulemusega Gintra-Universitetas (Leedu) väravate vahega 9:3. Kuus punkti on koos ka Riia FS-il, kes on punktid kogunud kolme mänguga. FC Floral on kahe mänguga koos kolm punkti, Liepāja on suutnud sama kolme mänguga. MFK Kaunase Žalgirisel pole õnnestunud nelja mänguga punktiarvet avada.