23

07.2019

14:39

Naiste Esiliigas vähenes liidrite vahe

Pühapäeval peeti naiste Esiliigas 11. vooru kohtumisi ning liidrite heitluses vähendas Pärnu JK II tänu võidule vahet Tallinna FC Flora II naiskonnaga. Lisaks said võidu kirja FC Elva, Tallinna FC Ajax ja Nõmme Kalju FC.

Pärnu Raeküla staadionil peetud kohtumises alistas kodunaiskond 3:0 FC Flora II. Väravateta lõppenud avapoolaja järel avati skoor 57. minutil, kui täpne oli Vanessa Vaher. Alika Malešina suurendas 63. minutil Pärnu eduseisu ning 86. minutil vormistas lõppseisu Marie Saar. Võit aitas Pärnut Florale lähemale ning nüüd lahutab kahte naiskonda tabeli tipus vaid kolm punkti.

Tartus Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul teenis FC Elva tänu avapoolaja väravatele 2:0 võidu JK Tammeka üle. Skoori avas 31. minutil Marie Pau ning seitse minutit hiljem vormistas lõppseisu Eneli Õigus. Elva jaoks oli tegemist esimese võiduga liigas ning kuue punktiga asutakse kaheksa naiskonna seas hetkel viimasel tabelireal. Tammeka hoiab 15 punktiga neljandat kohta.

FC Ajax oli võidukas koduväljakul, kui kohtumise ainuke värav sündis juba avaminutil. Liisi Kalinina kiire tabamus tõi Ajaxile 1:0 võidu Tallinna Kalev II üle. Tabelis paiknevad naiskonnad järjestikku, kui Ajax on viiendal kohal kogunud 14 punkti ning Kalev asub koht madalamal 13 punktiga.

Liigatabeli kolmas naiskond, Tallinna JK Legion kaotas punkte, kui pidi tunnistama Nõmme Kalju 1:0 paremust. Kalju teenis tabelisse võidupunktid tänu Marta Liisa Staalfeldti 43. minuti tabamusele. Legion jätkab kolmandal kohal 19 punktiga, Kalju on kogunud seitse punkti, mis annab hetkel ka seitsmenda koha.