19

04.2014

15:51

Naiste Expert liigas tegid Flora ja Levadia 3:3 viigi

Täna mängiti naiste Meistriliigas teise vooru mänge. Keskses neist tegi Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Levadia 3:3 viigi.

Levadia asus poolajaks 2:0 juhtima, aga Flora suutis lõpuks siiski 3:3 viigi välja võluda. Levadia eest lõi Vlada Kubassova 2 ja Anett Vilipuu ühe värava. Flora eest olid resultatiivsed Miina Kallas, Lisette Tammik ja 87. minutil viigi löönud Kelly Rosen.

Tiitlikaitsja Pärnu JK mängis alles esimese kohtumise, võites Nõmme Kalju FC 9:0, poolaeg seejuures 8:0. Anastassia Morkovkina lõi 3 väravat. Tartu JK Tammeka alistas Maria Sootaki 63. minuti väravast Tartu SK 10 ja Valga Warriori ühendnaiskonna 1:0.

Esikohal on Levadia 4 punktiga, ka Floral on 4 punkti, Pärnu JK kontos on 3 punkti ühest mängust, Tammekal 3 punkti kahest mängust. Nulliga jätkavad SK 10/Warrior ühest ja Kalju FC kahest mängust.