11

05.2014

14:30

Naiste Expert liigas võitis Pärnu JK Florat 4:1

Täna toimus Pärnus naiste Expert liiga oluline kohtumine Pärnu JK ja Tallinna FC Flora vahel.

IV vooru mängus avati skoor 18. minutil, kui Margarita Žernosekova viis tiitlikaitsja 1:0 juhtima. Mängu 61. minutil suutis aga Saron Läänmäe seisu viigistada. Flora lõi ka järgmise värava, paraku läks see 65. minutil hoopis omaväravana Liis Pello nimele.

71. ja 92. minutil lõid Kairi Himanen ja Margarita Žernosekova lõppseisuks 4:1 ning Pärnu JK saavutas kolmanda võidu ja möödus Florast ühe vähempeetud mängu juures ka turniiritabelis.

Tartus toimunud mängus Tammeka ja Tallinna FC Levadia vahel jäi 3:2 peale Levadia, kes jätkab endiselt ka tabelijuhina.

Valgas olid vastamisi autsaiderid Tartu SK-Valga Warrior ja Nõmme Kalju FC ning fikseeriti 1:1 viik. 5. vooru mängud toimuvad alles ülejärgmisel laupäeval, 24. mail, kuna 17. mail toimub A. Le Coq Arenal karikafinaal Pärnu JK ja Tartu JK Tammeka vahel.