29

08.2012

18:06

Naiste karikafinaalis kohtuvad Pärnu JK ja Tallinna FC Levadia

Teises naiste karikavõistluste poolfinaalis kohtusid täna Põlvas kohalik Lootos ja Tallinna FC Levadia. Signy Aarna viis Lootose 46. minutil juhtima, kuid Relika Vaher viigistas 7 minuti pärast. Rohkem normaalajal väravaid ei löödud ja järgnes lisaaeg.

92. minutil asus Levadia Vlada Kubassova löögist 2:1 juhtima, aga Lootos viigistas kohe Ave Pajo löögist. 111. minutil viis Kärt Hallikas Levadia uuesti juhtima - 3:2 ning 118. minutil tegi Jana Ahvena värav kõik selgeks, Levadia võitis 4:2 ja pääses teisena karikafinaali.

Eilses esimeses poolfinaalis alistas Eesti meister, Meistriliiga tabelijuht ja karikakaitsja Pärnu JK (pildil) Tallinna FC Flora 4:1.

Pärnulannad viis ette FC Flora kiire omavärav, kuid poolaja keskel viigistas Katrin Loo seisu. Vahepausile siirduti siiski Pärnu 2:1 eduseisul, sest täpne oli Anete Paulus.

Teisel poolajal lõid pärnulannade väravad Berle Brant ja Anastassia Morkovkina penaltist. Mängu parim oli jällegi Morkovkina, kes andis lisaks väravale ka kolm väravasöötu.