13

05.2021

00:25

Naiste karikafinaalis kohtuvad Vaprus ja Flora

Eile, 12. mail peeti naiste karikavõistlustel poolfinaale, milles kindlustasid endale finaalikohad Pärnu JK Vaprus ja Tallinna FC Flora.

Esimese poolfinaali avavile kõlas Pärnus, kus Vapruse naiskond võõrustas mullu finaali jõudnud JK Tallinna Kalevit. Kuigi avapoolajal kumbki naiskond väravaid ei löönud, alustas Vaprus teist poolaega mitme tabamusega: 51. minutil oli täpne Eneli Kutter, teise lisas mängiv peatreener Kristina Bannikova ning kümmekond minutit hiljem sai Kutter kirja oma teise värava. Esimesel üleminutil vastas Kalevi poolelt väravaga Anett Kadastu. Mäng lõppes seisuga 3:1 ning Vaprus teenis võiduga oma ajaloo esimese koha finaalis.

Põlva FC Lootose vastu pani Flora oma sõna maksma juba esimesel poolajal: täpsed olid Kristina Teern, Jessika Uleksin ning kahel korral ka Jaanika Volkov, vaheajale mindi 4:0 eduseisus. Teisel poolajal vastasid Põlva poolelt väravatega Kristin Kukli ja naiskonna kapten Ave-Lii Laas, ent Flora lisas Kristina Teerni ja Anastasia Dodeltseva tabamustega oma arvele veel kolm väravat. 7:2 võit viib Flora karikavõistluste finaali seega neljandat aastat järjest.

Naiste karikavõistluste finaal peetakse 22. mail toimuval klubijalgpalli pidupäeval. Vapruse ja Flora vastasseisu avavile kõlab kell 16.30 ning kohtumist on võimalik otsepildis vaadata Soccernet.ee ja ERRi spordiportaali vahendusel.