04

05.2016

20:21

Naiste karikafinaalis mängivad Tartu SK 10 ja Tallinna FC Levadia

21. mail toimuvas karikafinaalis mängivad Tartu SK 10 Premium ja Tallinna FC Levadia.

Poolfinaalid mängiti 4. mail. Esimesest kohtumisest väljus võitjana SK 10, kes alistas tasavägises mängus Põlva FC Lootose. Mängu ainuke värav sündis 87. minutil, kui Renita Roopalu lõi kuueteistkasti joone pealt palli vasakusse nurka. Põlva sellele vastata ei suutnud ning pidid tunnistama vastaste nappi paremust.

Mängu protokolli leiab siit.

Teises poolfinaalis oli Talllinna Levadia üle Tartu JK Tammekast tulemusega 3:0. Kübaratrikiga sai hakkama Anastasia Dodeltseva, kes oli resultatiivne 2, 40. ja 44. minutil. Mängus jagati ka neli kollast kaarti. Teisel poolajal kumbki pool väravaid lüüa enam ei suutnud ning Levadia kindlustas endale koha karikafinaalis.

Mängu protokoll on nähtav siit.

Suur klubijalgpallipäev, mille raames toimuvad ka meeste ja naiste karikafinaalid, toimub A. Le Coq Arenal 21. mail.