16

05.2019

11:36

Naiste karikavõistluste finaali pääsesid Pärnu ja Flora

Naiste karikavõistluste poolfinaalides said võidud kirja Pärnu JK ja Tallinna FC Flora.

Pärnu võõrustas eile õhtul Rannastaadioni harjutusväljakul JK Tallinna Kalevit ja teenis 3:1 võidu. Mängu skoor avati 12. minutil, kui Kalevi poolelt oli resultatiivne Kadri-Ann Valgeväli. Pärnu jõudis viigini juba 25. minutil tänu Elizaveta Rutkovskaja väravale. Teisel poolajal suurendas Pärnu eduseisu Ulrika Tülp ning mängu lõppseisu vormistas lisaminutitel Kalevi omavärav.

Teist aastat järjest jõudis karikafinaali FC Flora naiskond, kes alistas Saku Sportingu tulemusega 4:0. Meistriliiga 2. voorus Saku üle raske 2:1 võidu saanud Flora näitas sel korral kindlamat mängu ja juhtis avapoolaja lõpuks kohtumist 3:0. Väravate autoriteks olid Valeria Liik ja kahel korral Anastasia Dodeltseva. Kohe teisel poolaja alguses kindlustas Florale võidu Katrin Loo tabamus.

Naiste karikavõistluste finaal peetakse 25. mail algusega kell 13.00 A. Le Coq Arenal, kus toimub klubijalgpalli pidupäeva raames päeva jooksul mitmeid põnevaid tegevusi.