27

04.2022

12:09

Naiste karikavõistluste poolfinaalidega alustatakse tuleval nädalal

Naiste karikavõistlused on jõudnud poolfinaalideni, kui kohta finaalis jahivad Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja Põlva FC Lootos. Poolfinaalide mängupäevad on 4. ja 11. mai.

Esimeses poolfinaalis kohtuvad omavahel mullused Meistriliiga kulla- ja hõbedanaiskonnad Flora ja Sporting. Naiskonnad loositi karikasarjas vastamisi möödunud aasta veerandfinaalis, kui 3:1 võiduga teenis edasipääsu valitsev meister. Tänavuse karikamängu eel kohtuvad naiskonnad ka Meistriliiga neljandas voorus, mis peetakse sel nädalavahetusel, 1. mail kell 12.00 Saku kunstmuruväljakul. Karikavõistluste poolfinaali võõrustab Flora Sportland Arenal tuleva nädala kolmapäeval, 4. mail kell 20.00.

Teise finalisti selgitavad Kalev ja Lootos, kes kohtuvad nädal aega hiljem, 11. mail. Kui Meistriliigast on naiskonnad omavahel vägagi tuttavad, siis karikasarjas on vastamisi mindud viieaastaste vahedega: viimati aastal 2017 (veerandfinaali võitis Kalev 5:1) ning enne seda aastal 2012 (veerandfinaali võitis 5:2 Lootos). Meistriliigas ootab naiskondi esimene omavaheline vastasseis ees täpselt kaks nädalat pärast poolfinaali, 25. mail. Kalevi ja Lootose vahelise poolfinaali avavile kõlab Nike Arenal kell 19.00.