25

04.2017

22:54

Naiste karikavõistlustel pääsesid poolfinaali Kalev ja Pärnu

Naiste karikavõistlustel toimunud veerandfinaalides saatis edu Tallinna Kalevit ja Pärnu Jalgpalliklubi naiskonda.

Kalev suutis edestada Põlva FC Lootost. Kalev asus juba 2. minutil juhtima, kui täpne oli Sabina Ahmedova. Enne esimese poolaja lõppu suurendas edu Jana Pipar. Põlva suutis teise kolmveerandtunni alguses vahet vähendada tänu Sandra Londoni väravale, kuid Pipar ja Eret Elen Viidakas olid Kalevi poolelt täpsed ning Põlva omavärav tegi lõppseisuks 5:1. Mängu protokoll nähtav siin.

Pärnu JK ja FC Flora vahelise pingelise kohtumise normaalaeg lõppes väravateta viigiga. Sellele järgnenud lisaajal suutis koduväljakul mänginud Pärnu enda tahte peale suruda ning Liivi Sõrmuse, Kaire Palmaru ja Anastassia Morkovkina väravad viisid Pärnu 3:0 võiduga edasi poolfinaali. Mängu protokolli võib näha siin.

Viimane veerandfinaalmäng toimub 27. aprillil, kui Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadionil kohtuvad Esiliiga naiskonnad Tallinna FC Ajax ja Tallinna FC Flora II. Liigatabelis on Ajax kuue punktiga kolmandal kohal, Flora II on kolme kohtumisega teeninud ühe punkti ja sellega asutakse kuuendal kohal. Karikamängu peakohtunikuks on Andrei Brõtkin, abikohtunikud on Kevin Kaivoja ja Jakob Tjurlik.

Esimese klubina jõudis poolfinaali juba Tallinna FC Levadia, kes alistas veerandfinaalis Tartu Tammeka.

Karikavõistluste finaal toimub 27. mail suurel klubijalgpalli pidupäeval.

Pildil: Kalev sammus võiduga Lootose üle edasi poolfinaalidesse