26

09.2022

15:00

Naiste karikavõistlustel selgusid kõik veerandfinalistid

Naiste karikavõistlustel peeti eile, 25. septembril viimane 1/8-finaal, kui 3:0 võiduga kindlustas edasipääsu järgmisse vooru JK Tallinna Kalevi duubelnaiskond.

Väravateta viik püsis Kalevi duubelnaiskonna ja FC Levadia Naiste vahelises kohtumises tablool esimese poolaja keskpaigani, mil palli saatis võrku Sandra-Henrica Saul ning lisas mõned minutid hiljem ka teise. Teise kolmveerandtunni esimesel minutil vormistas mängu lõppseisu Sandra Paulberg, kes tegi skooriks 3:0 Kalevi kasuks.

Pääsme veerandfinaalidesse on lisaks Kalevi duubelnaiskonnale lunastanud ka JK Tabasalu (ML), Tartu JK Tammeka (ML) ja Viimsi JK (EL). Veerandfinaalidest alustavad võistlemist ka naiste Meistriliiga möödunud hooaja esineliku naiskonnad Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja Pärnu JK Vaprus.

Naiste karikavõistluste veerandfinaale peetakse 2023. aasta kevadel.