26

07.2009

18:51

Naiste Meistriliiga 12. voorus viigistasid Flora ja Pärnu

Naiste Meistriliiga 12. voorus olid keskses mängus vastamisi Tallinna FC Flora ja Pärnu JK. A. Le Coq Arena I muruväljakul toimunud kohtumises läksid floralannad 60. minutil Katrin Loo löögist juhtima, kuid ei suutnud oma eduseisu lõpuni hoida. Teisel lisaminutil viigistas mänguseisu Margarita Žernosekova. 32 pealtvaataja silme all toimunud mängu ainsa hoiatuse teenis 37. minutil Andra Karpin.

Teised mängud andsid järgmisi resultaate: FC Kuressaare kaotas FC Levadiale 0:7, JK Tallinna Kalev võitis 4:0 Nõmme JK Kalju ja Tartu JK Tammeka jäi alla Põlva FC Lootosele 0:1.

Tabelit juhivad võrdselt 31 punktiga nii Tallinna FC Levadia, kui ka Pärnu JK. Tallinlannadel on siiski üks mängimata mäng varus.