23

07.2011

13:28

Naiste Meistriliiga 13. voorus oli esikolmik võidukas

Jõudsalt meistritiitli poole rühkiv Pärnu JK alistas Tartus kohaliku Tammeka 4:1. Esimene poolaeg võideti Anastassia Morkovkina, Kaire Palmaru ja Anete Pauluse väravatest 3:0. 77. minutil suutis Eneli Vals ühe vastuvärava lüüa, kuid minut hiljem tegi Liisa Lilleste lõppseisuks 4:1.

Tallinna FC Flora, kes asub teisel kohal, ei omanud Hiiu staadionil probleeme Nõmme JK Kalju alistamisel. Poolaeg võideti 4:0, kogu mäng aga 8:0. Kaks väravat lõid Katrin Loo ja Liis Pello, ühe Kethy Õunpuu, Triinu Esken, Miina Kallas ja Hannaliis Jaadla.

Kolmandal kohal olev Põlva FC Lootos aga näitas iseloomu. Maarjamäel toimunud mängus läks oma endise sära minetanud Tallinna FC Levadia poolajaks 2:0 juhtima. Aga sellest ei piisanud siiski võiduks, sest põlvalannad lõid neid teisel poolajal koguni kolm vastuväravat ja võitsidki mängu 3:2, kindlustades ühtlasi oma positsiooni kolmandal kohal just Levadia ees.

Lootose eest lõi kaks väravat Signy Aarna, neist ühe penaltist, ühe värava lisas Ave Pajo, kes eksis korra ka penaltipunktilt.

Turniiritabel näitab, et Levadial ja Tammekal on varuks omavaheline mäng 10. voorust, mis peetakse siiski alles 7. septembril.