08

09.2016

13:30

Naiste Meistriliiga 16. voorus üllatusi ei sündinud

Kolmapäeval toimusid naiste Meistriliigas 16. vooru mängud. Tabeliliidrid, Pärnu JK ja Tallinna FC Flora said kirja suured võidud, lisaks teenisid võidupunktid Tartu SK 10 ning Tartu JK Tammeka.

Esineliku kohtumistes sõitis Pärnu JK külla Tallinna Levadiale ning FC Flora võõrustas JK Tallinna Kalevit. Pärnu teenis kindla 6:0 võidu, kui poolajaks oli seis juba 4:0. Anastassia Morkovkina tegi kübaratriki, ühe värava lisasid veel Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, Merily Toom ja Margarita Matjuhhova. Pärnu on nüüd tabelisse teeninud 48 punkti ja asub esikohal. Levadia on kogunud 25 punkti ning hoiab hetkel kinni kolmandast kohast. Mängu protokolli leiab siit. Teisel kohal olev FC Flora võitis Tallinna Kalevit samuti 6:0. Flora avas skoori 8. minutil tänu Sandra Paulbergi väravale. Esimesel poolajal lisas Liis Lepik veel ühe ning poolajale mindi Flora 2:0 eduseisul. Teisel poolajal olid veel resultatiivsed Getter Saar, Sandra Paulberg, Lisette Tammik ja Siret Räämet. Flora on nüüdseks kogunud 42 punkti. Kalev asub tihedalt Levadia kannul ja jääb neist maha vaid kahe punktiga. Mängu protokolli leiab siit.

Kohtadele 5.-8. peetavates mängudes olid edukad Tartu SK 10 Premium ja Tartu JK Tammeka. Võideti vastavalt Noortekoondist 3:0 ja Nõmme Kalju FC-d 2:0. SK 10 eest oli heas hoos Renita Roopalu, kes lõi kohtumise kõik väravad 26., 34. ning 84. minutil. SK 10-l on kuuendal kohal 17 punkti, Noortekoondis on jätkuvalt 1 punktiga kaheksandal kohal. Mängu protokolli võib näha siit. Tartu Tammeka sõitis külla Nõmme Kaljule, kust naaseti 2:0 võiduga. Mängu avavärava lõi 11. minutil Maarja Saulep ning kohtumise lisaminutitel oli resultatiivne Anastasia Ivanova. Tammeka on 16 mänguga kogunud 22 punkti, Nõmme Kalju arvel on 8 punkti. Mängu protokolli leiab siit.

Järgmised mängud naiste Meistriliigas toimuvad laupäeval, 10. septembril.