07

03.2021

17:11

Naiste Meistriliiga Taliturniiril sai Kalev suure võidu, B-turniiri avamäng jäi viiki

Nädalavahetusel lõpetasid Taliturniiril oma kohtumised A-turniiri naiskonnad Tallinna Kalev ja Pärnu Vaprus. Esimene mäng peeti B-turniiril, kui Lasnamäe Ajax ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond mängisid viiki.

Infoneti Lasnamäe hallis peetud kohtumises asus Ajax 17. minutil juhtima, kui täpne oli Anastasija Fjodorova. Ühendnaiskonnal õnnestus avapoolaja lõpus siiski viigini jõuda tänu Teisi Toomsalu tabamusele. Rohkem väravaid ei löödud ning kohtumine lõppeski 1:1.

Tallinna Kalev teenis viimases mängus suure võidu Pärnu Vapruse üle, kui vastased alistati 8:0. Kalev lõi mõlemal poolajal vastaste võrku neli palli. Võitjate poolelt oli kolme tabamusega resultatiivseim Emma Treiberg. Ühe värava lisasid Evelyn Šilina, Ljubov Maksimova, Anett Kadastu, Marie Heleen Lisette Kikkas ja Kaili Pertel.

Laupäevane vastasseis Saku Sportingu – Tallinna FC Flora vahel jäi ära Flora naiskonna isolatsiooni tõttu. Pühapäeval Põlva Lootospargis toimuma pidanud kohtumine Põlva FC Lootos – Tartu JK Tammeka jäi ära ilmastikuolude tõttu.