12

05.2012

18:02

Naiste Meistriliigas asus liidriks Pärnu JK

Naiste Meistriliigas mängiti 6. vooru mänge. Täiseduga jätkav Pärnu JK alistas Noortekoondise 6:0. Noored pidasid vastu 41. minutini, kuni skoori avas Berle Brant. Poolaja lõpus lõi Anastassia Morkovkina 2:0 ning teisel poolajal lisas ta veel kolm väravat. Kuuenda värava lõi penaltist Liivi Sõrmus.

Kuna senine tabelijuht Tallinna FC Levadia oli mänguvaba, siis asus Pärnu JK 15 punktiga tabeli tippu. Levadia kaotab kahe punktiga.

Tallinna FC Flora alistas JK Tallinna Kalevi 7:0 ja jätkab 10 punktiga kolmandal kohal. Flora eest oli kolme väravaga edukaim Ragne Hindrimäe, kaks lisas Katrin Loo ning ühe Tiina Trutsi ja Saron Läänmäe.

Lõuna-Eesti "derbys" alistas Tartu JK Tammeka Põlva FC Lootose 2:1 ning tõusis tabelis neljandale kohale. Merilin Merilain ja Kristina Bannikova viisid Tammeka juhtima ja sellele suutis Lootose poolelt vastata vaid penaltist Signy Aarna.

Järgmisel laupäeval toimuvas avaringi viimases voorus kohtuvad omavahel Tallinna FC Levadia ja Pärnu JK, Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka ning Noortekoondis ja JK Tallinna Kalev.