19

05.2012

10:22

Naiste Meistriliigas jätkub Pärnu JK ülemvõim

Naiste Meistriliiga VII voor algas põnevusmänguga Noortekoondise ja JK Tallinna Kalevi vahel. Jana Ahven viis oma 34. minuti väravaga noored poolajaks 1:0 juhtima, kuid kohe teise poolaja esimesel minutil Eret Elen Viidakas viigistas. 49. minutil asus Kalev Kadri-Ann Valgevälja väravast 2:1 juhtima.

Noortekoondis ei vandunud aga alla ja asus Jessika Uleksini 52. ja Gerli Israeli 63. minuti väravatest uuesti juhtima. Nüüd oli kord Kalevi vastulöögiks ja Pille Parre 71. ning uuesti Viidakas 85. minutil tõid lõpuks neile 4:3 võidu.

Tallinna FC Flora alistas Tartu JK Tammeka 5:0. Skoori avas Liis Emajõe 15. minutil. Teisel poolajal tegi hat-tricki Katrin Loo, kes oli täpne 46., 49. ja 90.+1. minutil. Vahepeal, 74. minutil, tegi teist korda skoori ka Liis Emajõe.

Seni täiseduga esinev Pärnu JK oli võidukas ka täna. Tallinna FC Levadia pidas vastu 31. minutit, just siis avas Anastassia Morkovkina skoori. 13. minutil õnnestus Inna Zlidnisel punase kaardi hinnaga värav ära hoida, aga nagu näha, mitte kauaks. Ka teise Pärnu värava seisuks 2:0 lõi Morkovkina, see juhtus 68. minutil.