27

05.2016

23:11

Naiste Meistriliigas oli FC Flora parem linnarivaal Levadiast

Täna läksid naiste Meistriliiga seitsmendas voorus vastamisi Tallinna naiskonnad FC Flora ja FC Levadia. Pingelises derbis suutis tänu teisele heale poolajale võidu võtta Flora.

Võistkonnad kohtusid Maarjamäe staadionil ning kodupubliku ees suutis mängu paremini alustada FC Levadia, kes läks läbi Vlada Kubassova 22. minutil 1:0 juhtima. Flora suutis sellele vastata 35. minutil tänu Annaliis Striginile. Minut enne poolaja lõppu lisas Kubassova oma teise värava ning pausile mindigi Levadia 2:1 eduseisul. Teisel poolajal tuli aktiivsemalt mängu Flora, kui 54. minutil viigistas seisu Eneli Vals. Vähem kui kümme minutit hiljem suutis Flora esimest korda juhtima minna ning tegi lõppseisuks 3:2. Värava autoriks oli Siret Räämet.

Enne mängu olid naiskonnad võrdselt 15 punkti peal, kuid tänu võidule suutis Flora väikese vahe sisse teha ning on nüüd kindlalt 18 punktiga teisel kohal. Tabelit juhib täiseduga Pärnu JK, kellel on üks mäng vähem peetud, kui lähimatel jälitajatel. Levadia asub kolmandal kohal ning Tallinna Kalev asub 12 punktiga neljandal positsioonil. Kuue punkti peal on nii Tartu JK Tammeka kui ka Nõmme Kalju FC. Seitsmendal kohal on kolme punktiga Tartu SK 10 Premium ning punktiarve on veel avamata Noortekoondisel.

Seitsmenda vooru järgmine kohtumine toimub Kambjas, kui vastamisi lähevad kohalik SK 10 ning tiitlikaitsja Pärnu JK.