23

04.2017

12:08

Naiste Meistriliigas olid liidrid võidukad

Laupäeval, 22. aprillil peeti naiste Meistriliigas kolmanda vooru kohtumised, kus eeldatavad favoriidid olid ka võidukad. Täiseduga jätkavad FC Flora, Pärnu JK ja FC Levadia.

Päeva esimeses kohtumises võõrustas Pärnu Jalgpalliklubi naiskond Noortekoondist, kes alistati kindlalt tulemusega 14:0. Kübaratrikiga said hakkama Kaire Palmaru, Merily Toom, Kristina Bannikova, kahel korral oli täpne Anastassia Morkovkina ning ühe värava lisasid veel Berle Brant, Ulrika Tülp ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia. Pärnul on hetkel tabelis kirjas üheksa punkti ning väravate vahe 32:0 asetab nad hetkel teisele kohale.

SK 10 Premium alistas võõral väljakul Põlva Lootose 5:1. Esimene poolaeg lõppes küll seisul 1:1, kui Renita Roopalu viis esmalt SK 10 juhtima, kuid pooltunni möödudes viigistas Kristin Kukli mänguseisu. Teisel poolajal näitas paremat minekut SK 10, kes lõid oma väravad 56., 67., 72. ja 89. minutil. Teise kolmveerandtunni jooksul said jala valgeks Laura Gusseva, Renita Roopalu ja kahel korral Samanta Uueda. Selle võiduga kindlustas SK 10 tabelis oma neljandat kohta, kus asutakse kuue punktiga. Lootos jätkab punktideta seitsmendal kohal. Mängu protokoll on nähtav siin.

FC Levadia ja Tartu Tammeka kohtusid nelja päeva jooksul teist korda, kui esmalt mängiti kolmapäeval karikasarjas ning nüüd mindi vastamisi ka Meistriliigas. Levadia võttis koduväljakul 3:1 võidu. Tammekal oli hea võimalus kohtumist juhtima minna, kuid tartlannad ei suutnud 27. minutil penaltit realiseerida. Mängu avapoolaeg tundus juba tüürivat viigisadamasse, kuid Levadia suutis kolmandal lisaminutil skoori avada läbi Kadre Päri. Teise poolaja avaminutitel suutis Levadia oma eduseisu suurendada, kui täpne oli Anastasia Dodeltseva. 81. minutil tegi Vlada Kubassova seisuks 3:0 ning kuigi kolm minutit hiljem vähendas Tammeka kaotusseisu läbi Maarja Saulepi värava, ei jätkunud Tartu naiskonnal enamaks jaksu. Mängu protokolli võib näha siit. Levadia jätkab kolmandal kohal üheksa punktiga. Tammeka on kogunud kolme vooruga ühe punkti ning sellega asutakse viiendal kohal.

Vooru viimases kohtumises jätkas võidukalt tabeliliider FC Flora, kes kohtus Tallinna Kalevi naiskonnaga. Esimese poolaja järel juhtis Flora mängu 1:0 tänu Lisette Tammiku väravale. Teise kolmveerandtunni keskel lõi Flora minuti jooksul kaks väravat, kui mõlemal korral oli täpne Kethy Õunpuu. Flora viimase värava autoriks ja mängu lõppseisu vormistajaks oli Kelly Rosen, kes jõudis sihile 72. minutil. Mängu protokoll on nähtav siin. Flora on kolme mänguga suutnud lüüa 35 väravat ja enda väravasse pole seni lastud ühtegi. Kalevil on kirjas üks punkt ja sellega asutakse kuuendal kohal.

Pildil: Flora (valges) jätkab tabelis täiseduga