06.2013

15:50

Naiste Meistriliigas olid võidukad PJK ja Flora

Täna toimus naiste Meistriliigas kaks X vooru kohtumist.

Kell 19 tehti algust mänguga Põlvas, kus oli poolajaks kõik sisuliselt selge. Skoori avas 14. minutil Anastassia Morkovkina, viies pärnulannad juhtima. Oma liidri eeskuju järgisid Kaire Palmaru kahel korral ja Olga Ivanova ning Margarita Žernosekova. Poolaja lõpuks sai auvärava kirja ka Signy Aarna, kokku tegi see seisuks 1:5 Pärnule.

Teisel poolajal lõid pärnulannad veel viis väravat (Žernosekova, Ivanova, Liivi Sõrmus ühel ja Morkovkina kahel korral) ning võitsid mängu 10:1.

Levadia ja Flora alustasid oma mänguga kell 20:00 ja juba 2. minutil asus Flora Kelly Roseni väravast 1:0 juhtima. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud. 47. minutil aga Vlada Kubassova viigistas, kuid kaks minutit hiljem asus Flora uuesti juhtima, lööjaks Miina Kallas.

74. minutil lõi Kelly Rosen Florale kolmanda värava ja Flora võitiski mängu 3:1, kindlustades sellega oluliselt oma teist kohta turniiritabelis.

Kolmas selle vooru mäng Tartu naiskondade Tammeka ja SK 10 Premiumi vahel toimub 28. juunil.