16

07.2017

11:33

Naiste Meistriliigas suutis FC Lootos alistada SK 10 Premiumi

Naiste Meistriliigas suutis Põlva FC Lootos võõrsil üllatada Tartu SK 10 Premiumi, kui kolmandal kohal olev naiskond suudeti Kambja staadionil alistada lausa 4:1.

Võimaluse kasutas ära SK 10 lähim jälitaja Tallinna FC Levadia, kes oli mõned tunnid hiljem Sepa staadionil kahe Vlada Kubassova värava toel 2:1 parem Tartu JK Tammekast. Levadia ründaja viis külalised 20. minutil juhtima, kuid Maarja Saulep suutis avapoolaja esimesel lisaminutil mänguseisu viigistada. Levadia võiduvärav sündis 85. minutil.

Vooru teised kohtumised toimusid nädala keskel, kui FC Flora oli 2:1 parem JK Tallinna Kalevist ning Pärnu JK 14:0 Noortekoondisest.

Tabeliliider on Pärnu JK 33 punktiga (11-st mängust), teisel kohal on FC Flora 27 punktiga (10). Nii SK 10 Premiumil kui ka FC Levadial on võrdselt koos 18 punkti, kuid FC Levadial on konkurendiga võrreldes mäng varuks. Tabeli alumises pooles, kus kõik naiskonnad on pidanud võrdselt kümme mängu, on JK Tammeka ja Tallinna Kalev kaheksa punktiga vastavalt viies ja kuues ning FC Lootos kuue punktiga seitsmes. Noortekoondisel on punktiarve avamata.