30

01.2023

13:02

Naiste Taliturniiri avakohtumises teenis Flora ülekaaluka võidu

Hooajaks ettevalmistaval traditsioonilisel Taliturniiril mängiti esimene kohtumine naiste Meistriliiga võistkondade vahel, mille järel sai suure võidu kirja Tallinna FC Flora.

Valitseva meistri Flora ja möödunud hooajal pronksmedalid teeninud JK Tallinna Kalevi vaheline vastasseis lõppes Flora ülekaaluka 9:0 võiduga. Mänguskoori avas 12. minutil Lisette Tammik, kes lisas veerand tundi hiljem penaltist teise värava ning enne vaheajapausi kasvatasid Flora edu ka Kristiina Tullus ja Mari Liis Lillemäe. Teise poolaja alguses vormistas Tammik kübaratriki, 59. minutil mängu sekkunud Kristina Teern lõi veidi enam kui poole tunni jooksul neli väravat, tehes mängu lõppseisuks 9:0.

Naiste Taliturniiri A-turniiril osaleb möödunud hooaja Meistriliiga esinelik: Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja JK Tabasalu. B-turniiril on võistlustules mullu tabeli teises pooles lõpetanud Tartu JK Tammeka, Pärnu JK Vaprus, Põlva FC Lootos ning tänavuseks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Viimsi JK. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Naiste Taliturniiril jätkatakse kohtumistega veebruarikuus. Mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.