17

02.2022

11:40

Naiste Taliturniiri avamängus alistas Flora Kalevi

Kolmapäeva õhtul peeti naiste Taliturniiril esimene kohtumine, kui mullune meister Tallinna FC Flora alistas JK Tallinna Kalevi 2:1.

Avapoolajal sündis üks värav, kui kohtumise 41. minutil realiseeris Kristina Teern hea läbisöödu. Teiseks poolajaks tegid mõlemad naiskonnad ohtralt vahetusi ning esimese kümne minuti jooksul õnnestus Kalevil skoori teha, kui resultatiivne oli Kadri-Ann Valgeväli. Kohtumise viimane värav sündis 69. minutil läbi Mari Liis Lillemäe jala.

Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata. Pealtvaatajaid lubatakse mängudele Eestis kehtivate piirangute alusel.

Naiste Meistriliiga Taliturniiri järgmised kohtumised ootavad ees laupäeval, 26. veebruaril. Turniiri ajakava on leitav Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.