25

02.2023

13:16

Naiste Taliturniiril kohtusid Meistriliiga mullused tabelinaabrid

Traditsioonilisel hooajaks ettevalmistaval naiste Taliturniiril peetakse täna, 25. veebruaril, kaks kohtumist: teineteiselt võtavad mõõtu Pärnu JK Vaprus – Põlva FC Lootos ja JK Tabasalu – JK Tallinna Kalev.

Vapruse ja Lootose naiskonnad kohtusid mullu naiste Meistriliigas neljal korral: kolmel korral teenis võidupunktid Vaprus, septembris lepiti aga väravaterohkes kohtumises 4:4 viiki. Mõlemad naiskonnad lõpetasid hooaja tabeli alumises pooles teineteise järel: Vaprus teenis kuuenda, Lootos seitsmenda koha. Lootose jaoks on tegu selle aasta esimese Taliturniiri kohtumisega, Vaprus jäi 12. veebruaril 1:3 alla Viimsi JK-le. Rapla jalgpallihallis kõlab avavile kell 14.00.

Kell 19.00 kohtuvad EJLi jalgpallihallis JK Tabasalu ja JK Tallinna Kalev. Tegu on naiste Meistriliiga möödunud hooaja esinelikusse kuulunud naiskondadega: Kalev sai kaela pronksmedalid, Tabasalu teenis oma debüüthooajal neljanda koha. Hooaja vältel mindi vastamisi neljal korral: esimesed kolm kohtumist võitis Kalev, viimase aga Tabasalu, mille toel lahutas naiskondi lõplikus tabelis vaid kaks punkti. Tabasalu jaoks on tänane kohtumine Taliturniiril esimene, Kalev jäi jaanuarikuu lõpus Florale alla 0:9.

Naiste Taliturniiri A-turniiril osaleb möödunud hooaja Meistriliiga esinelik: Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja JK Tabasalu. B-turniiril on võistlustules mullu tabeli teises pooles lõpetanud Tartu JK Tammeka, Pärnu JK Vaprus, Põlva FC Lootos ning tänavuseks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Viimsi JK. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.