28

02.2022

12:33

Naiste Taliturniiril noppisid võidu Vaprus, Tabasalu ning Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN

Nädalavahetusel toimus naiste Meistriliiga Taliturniiril kolm kohtumist, kui võidu said kirja Pärnu JK Vaprus, JK Tabasalu ning Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond.

Laupäeval oli kavas kaks mängu. FC Flora oli laupäeva õhtul võistlustules kahes kohas, kui esindusnaiskond läks Soomes vastamisi Helsingin Palloseuraga, kelle vastu tuli tunnistada 1:2 kaotust. Samal õhtul võõrustas Flora II Taliturniiril EJLi jalgpallihallis Pärnu Vaprust. Kohtumise avavärav sündis juba viiendal minutil, kui täpne oli Ragne Gromov. Floral õnnestus viigistada kümme minutit hiljem tänu Kristina Teerni tabamusele. Avapoolajal oli veel täpne Kristina Bannikova ning Jane Mirjami 89. minuti värav kindlustas Vaprusele 3:1 võidu.

Viljandi Männimäe jalgpallihallis läksid vastamisi möödunud hooajal viienda koha teeninud Põlva FC Lootos ja Esiliiga võitnud JK Tabasalu. Uueks hooajaks kõrgliigasse tõusnud Tabasalu näitas head minekut, kui vastased alistati 3:0. Väravad said kirja Liis Hell, Egle-Eliise Kurg ja Valeria Veselova.

Pühapäeval kohtusid Viljandis Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond ning Tartu JK Tammeka. Väravaterohkes kohtumises sai napi 3:2 võidu kirja ühendnaiskond. Avapoolajal lõid mõlemad võistkonnad kaks väravat. Skoori avas 13. minutil Teisi Toomsalu ja 13 minutit hiljem suurendas Anett Joandi penaltist ühendnaiskonna edu. Tammeka suutis siiski tänu Anna-Martha Reino ja Aleksandra Orlova väravatele vaheajaks seisu viigistada. Mängu viimane tabamus 81. minutil, kui kirja läks Tammeka omavärav.

Naiste Meistriliiga Taliturniiri järgmised kohtumised ootavad ees 5. ja 6. märtsil. Turniiri ajakava on leitav Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.