01

03.2021

11:52

Naiste Taliturniiril teenis suure võidu Saku Sporting

Nädalavahetusel pidasid naiste Meistriliiga möödunud hooaja esineliku naiskonnad Taliturniiri kohtumisi. EJLi jalgpallihallis toimunud mängudes alistas Saku Sporting suurelt Pärnu Vapruse ning FC Flora ja Tallinna Kalev mängisid viiki.

Sportingu ja Vapruse vahelises kohtumises avati skoor juba kolmandal minutil, kui resultatiivne oli Kairi Himanen. Pooltunni möödudes tõi Laura usta tabloole viigiseisu, kuid seejärel läks Saku naiskond oma teed. Avapoolaja lõpuks juhtis Sporting mängu 3:1 ning lõpuvile kõlades olid nende võidunumbrid lausa 7:1. Kaks väravat said kirja Himanen ja 17-aastane Lisandra Rannasto. Korra said jala valgeks Triin Satsi ja Elise Gertrud Põlluvee. Üks tabamustest läks kirja Vapruse omaväravana.

Tallinna klubid FC Flora ja JK Kalev tegid jalgpallihallis 2:2 viigi. Mängu avavärva sündis kaheksandal minutil, kui Kalevi poolelt realiseeris penalti Ljubov Maksimova. Flora jõudis viigini 23. minutil tänu Anastasia Dodeltseva tabamusele ning teise poolaja alguses viis Getter Saar naiskonna juhtima. Kohtumise viimane värav sündis 75. minutil, kui Kalevi viigivärava lõi Žanna Smirnova.

Meistriliiga A-turniiri viimased kohtumised Taliturniiril peetakse selle nädala lõpus, kui 6. märtsil kohtuvad Tallinna Kalev – Pärnu Vaprus ning Saku Sporting – FC Flora.

Samal nädalavahetusel alustavad Taliturniiri ka B-turniiri naiskonnad, kui 6. märtsil on vastamisi Tallinna FC Ajaxi ja Paide Linnanaiskonna ning Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnad. Pühapäeval, 7. märtsil kohtuvad Põlva FC Lootos – Tartu JK Tammeka.