09

04.2011

16:51

Narva ei jätnud Paidele võimalust

Eesti jalgpalli Meistriliiga kuuendas voorus sai Paide linnameeskond hooaja teise kaotuse, kui jäi kodustaadionil peetud kohtumises Narva JK Transile alla 0:3.

Esialgu Ahtmes toimuma pidanud, kuid sealse staadioni Meistriliigasse sobimatu olukorra tõttu Paides toimunud mängul oli domineerivamaks pooleks Trans, kes tõusis turniiritabelis Kaljust mööda kolmandaks.

Narva keskväljamehe Marius Bezykornovase sõnul jättis kohtumisele oma pitseri äärmiselt tugev tuul. "Esimesel poolajal vastu tuult mängides põhjustas see meile päris suuri raskusi, kuid teisel poolajal oli juba parem mängida ning saime oma mängu ilusti käima," lausus märtsikuu parimaks mängijaks valitud Bezykornovas.

Transi treeneri Aleksei Jagudini sõnul sai otsustavaks varane värav teisel poolajal. "Esimene poolaeg oli meie jaoks katastroof," lausus Jagudin. "Kiire värav teisel poolajal aitas meil oma mängu käima saada. Võinuksime siiski rohkem väravaid lüüa."

Linnameeskonna peatreeneri Meelis Rooba sõnul pääses tänases keerulistes oludes peetud kohtumises mängivusele klassivahe. "Narva suutis oma kolm võimalust ära realiseerida, meie paraku mitte,2 ütles Rooba.

Teise poolaaja avaminutil viis Paide kaitse eksimuse ära kasutanud Aleksandr Cekulajevs Narva 1:0 juhtima. 58. minutil tegi viis minutit varem vahetusest sekkunud Viktor Plotnikov tugeva kauglöögiga seisuks 2:0 ning lõppseisu vormistas 81. minutil oma hooaja seitsmenda tabamuse löönud ja sellega resultatiivseimaks mängijaks kerkinud Cekulajevs.

Kuue vooru järel hoiab linnameeskond meistriliiga turniiritabelis kaheksa punktiga kuuendat kohta. Järgmisel laupäeval kohtub Paiode kodustaadionil kell 17.00 Tallinna FC Floraga, Trans kohtub telemängus kell 14.00 Maarjamäel Levadiaga.

9. aprillil kell 17:00 Paide kunstmuruväljak (Staadioni 1, Paide)
NARVA JK TRANS - PAIDE LINNAMEESKOND  3:0 (0:0)