19

02.2016

21:53

Narva United alistas esimeses play-off mängus Anži 7:4

Täna tehti algust Triobet saaliliiga play-off mängudega. Esimese veerandfinaali avavaatus Narva United FC - Tallinna FC Anži vahel lõppes piirilinna meeskonna 7:4 triumfiga.

Narva Spordikeskuses toimunud mängu alustasid teravamalt külalised. Jevgeni Merkurjev viis Anži teise minuti lõpus 1:0 juhtima, poolteist minutit hiljem oli täpne Artur Bõstrov.

Seejärel sai oma mängu käima Narva United. Ivan Seleznjovi, Renat Osmanovi, Stanislav Bõstrovi ning Andrei Panteleevi kahe tabamuse toel saadi poolajavileks 5:2 eduseis, mida teise poolaja alguses veel Ivan Seleznjov kasvatada suutis.

Jevgeni Merkurjev ja Ervin Guzek tõid Anži kahe värava kaugusele, kuid enamaks polnud pealinnaklubi täna võimeline. Veidi enam kui neli minutit enne lõppu oli veel Narva Unitedi ridades täpne taas Bõstov ning 7:4 eduseisus minnakse vastu pühapäevasele korduskohtumisele Viimsis.

Teine veerandfinaalseeria Sillamäe JK Dina - Tallinna FC Cosmos algab laupäeval samuti Ida-Virumaal. Kohtumise avavile kõlab Sillamäe Spordikompleksis kell 19:00.

Mõlema seeria korduskohtumised toimuvad pühapäeval Viimsi Kooli Spordikompleksis, 14:30 algab Anži - Narva matš, kaks tundi hiljem Cosmos - Dina otsustav mäng.

Veerandfinaalis selgub võitja kahe mängu tulemusel, poolfinaalis mängitakse kahe võiduni. Poolfinaali pääse on tänu edukale põhiturniirile taskus nii SK Augur Enematil kui ka Nõmme BSC Olybetil.