27

01.2016

16:02

Narva United alistas saalijalgpalli karikavõistlustel Rinopal Ajaxi

Saalijalgpalli karikavõistluste viimases kaheksandikfinaalis alistas Triobet saaliliiga meeskond Narva United FC eile õhtul koduseinte toel Esiliigas palliva Tallinna FC Rinopal Ajaxi 10:0 ja jõudis veerandfinaali.

Teisel minutil viis Renat Osmanov (pildil) Narva juhtima ning kui mängitud oli veidi alla 13 minuti, kahekordistas piirilinna meeskonna edu Ivan Seleznjov. Poolaja lõpus eemaldati Narva ridadest punase kaardi tõttu Stanislav Bõstrov.

Teine poolaeg algas samuti punase kaardiga, kui teise hoiatuse teenis Rinopal Ajaxi mängija Sergei Tasso. Seejärel võttis Narva United ohjad enda kätte ning lõi teisel poolajal kaheksa vastuseta väravat. Neli tabamust kirjutati Andrei Panteleevi nimele, samaga sai hakkama Seleznjov. Ühe värava lõi ka Aleksandr Tarassenkov.

Veerandfinaalis võõrustab Narva II liiga meeskonda SJM Tartu Ravensit. Teistest veerandfinaalides lähevad vastamisi Tallinna SK Augur Enemat – Tallinna FC Cosmos (mõlemad Triobet saaliliiga), Kohtla-Järve FC Torsida (II liiga Ida/Põhi) – FC Elifert (Rahvaliiga) ja Maccabi – Tallinna FC Cosmos II (mõlemad Esiliiga).