10

03.2013

08:16

Närviline mäng Narvas lõppes Tammeka võiduga (VIDEO)

Tartu Tammeka sai Premium liigas võõral väljakul raske, aga väga tähtsa võidu, kui Georgi Ivanovi ja Tauno Tekko tabamused aitasid alistada Narva Transi tulemusega 2:1.

Vaata videokokkuvõtet!

Ivanov viis tartlased juhtima 23. minutil, Tekko suurendas eduseisu 39. minutil. Narva vastas teisel poolajal värava ja punase kaardiga: kui Artjom Škinjov vähendas 52. minutil kaotusseisu minimaalseks, siis 66. minutil teenis Ivan Lihhatšov punase kaardi.

"Oli näha, et Transi meeskond ei ole kokku mänginud. Kasutasime oma eelise ära. Mäng oli väga raske," märkis Tammeka kapten Kristjan Tiirik.

"Vastane kasutas oma võimalused paremini ära. Realiseerimine vedas meid alt," tunnistas Transi juhendaja Aleksei Jagudin. "Pärast teist mängu oleme punktita - plaanin esmaspäeval mängijatega koosoleku teha, meil on vaja rääkida."

9. märtsil kell 14:00 Narva Kalevi kunstmurustaadion (Hariduse 22, Narva)
NARVA JK TRANS - TARTU JK TAMMEKA 1:2 (0:2)
Väravad: 52. Artjom Škinjov - 23. Georgi Ivanov, 39. Tauno Tekko
Hoiatused: 30. Ilja Shestrkov, 43. Ivan Lihhatšov, 50. Maksim Krychanov, 58. Irie - 56. Simo Tenno, 72. Tauno Tekko
Eemaldamine: 66. Ivan Lihhatšov

JK Trans: 33-Pedõk, 3-Nesterovski, 20-Krychanov, 18-Kulikov, 14-Lihhatšov, 10-Vnukov (28. 5-Kazakov), 19-Irie, 11-Shesterkov (85. 9-Lvov), 16-Taar, 13-Dubõkin, 7-Plotnikov (45.+1. 17-Škinjov).
Varus: 1-Poniatovskii, 15-Kitto, 5-Kazakov, 17-Škinjov, 9-Lvov, 21-Kutuzov.

JK Tammeka: 1-Koppel, 92-Simo Tenno, 4-Prempeh, 22-Hausenberg, 16-Naggel, 32-Tamm, 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 6-Tekko (77. 15-Hurt), 23-Tiirik, 14-Ivanov (60. 27-Fernandes).
Varus: 98-Kütt, 15-Hurt, 10-Torop, 13-Lorenz, 17-Philips, 8-Martin Jõgi, 27-Fernandes.

Mänguolud: -5, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.