14

03.2024

11:07

Neljaväravalisse kaotusseisu jäänud Viimsi teenis Flora vastu viigi

Kolmapäeval, 13. märtsil peetud naiste Taliturniiril seljatas Viimsi JK naiskond neljaväravalise kaotusseisu ning viigistas kohtumise valitseva meistri Tallinna FC Flora vastu 4:4.

Flora naiskond alustas kohtumist ründavamalt ning saavutas neljaväravalise eduseisu juba kohtumise 22. minutiks. Võistkonna viis 7. minutil juhtväravani Lisette Tammik, millele lisasid oma tabamuse Kristina Teern, Egle-Eliise Kurg ja Kaisa Triin Arike. Flora 4:0 edus läksid naiskonnad ka vaheajale.

Teiseks poolajaks vahetas Flora naiskond pea kogu võistkonna välja ning Viimsi tõi 61. minutil vahetusest neli uut mängijat. Vahetused muutsid mängukäiku ning Viimsi sai enda esimese tabamuse kirja 67. minutil, kui täpsust näitas Gerli Israel. Viis minutit hiljem lõi naiskonna teise värava vahetusest sekkunud Gerda Liisa Matson. Järgnenud kümne minutiga suutis Matson kirjutada enda nimele juba kübaratriki ning viia kohtumise 4:4 viigisadamasse.

Kuigi hooajaks ettevalmistaval Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata, on Viimsi saanud kahe mänguga kirja ühe võidu ja viigi, Flora on pidanud ühe kohtumise ning lahkunud väljakult viigiga.

Järgmine Taliturniir kohtumine mängitakse pühapäeval, 17. märtsil, kui Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis panevad kell 17.30 palli mängu Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev. Täpsema mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Pildil Viimsi mängija Trinity Õismets ja Flora mängija Kristina Teern.Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee