08.2020

10:25

Nõmme United pidi Esiliigas vastu võtma teise 0:3 kaotuse järjest

Esiliigas tõmmati eile joon alla 19. vooru mängudele

Voor sai alguse pühapäeval, kui tabeliliider Maardu Linnameeskond suutis võõral väljakul 2:1 üle mängida Vändra Vapruse. Sealjuures jäi Maardu juba 4. minutil Aleksandr Altebergi punase kaardi tõttu vähemusse, kuid Ilja Zelentsovi 58. ja 80. minuti tabamused tõid kolm punkti ikkagi külalistele. Kodumeeskonna auvärava lõi 86. minutil Martin Pärn. Ühtlasi jätkab Zelentsov nüüd liiga parima väravakütina, olles sel hooajal kirja saanud 15 tabamust.

Teises samaaegses kohtumises teenis koguni 11:0 võidu Pärnu Jalgpalliklubi, kes alistas kodumurul Kohtla-Järve JK Järve. Omamoodi saavutusega sai antud matšis hakkama PJK ukrainlasest mängumees Petro Namuilyk, kes lõi avavärava juba 15. sekundil ning oli 18. minutiks kirja saanud kübaratriki. Hiljem jõudis Pärnu poolelt kolme tabamuseni ka Kein Makovei.

Kui Maardu Linnameeskond jätkab 43 punktiga esikohal, siis 39 silmaga tõusis teisele tabelireale Pärnu Vaprus, kes suutis võõrsil 3:0 alistada Nõmme Unitedi. 348 pealtvaataja ees avas 14. minutil skoori Henri Hanson ning 70. ja 77. minutil vormistas omapoolsete tabamustega lõppseisu Enrico Veensalu.

28 punktiga leiame 4. tabelirealt FC Elva, kes alistas eilses telemängus 2:0 FCI Levadia U21 tiimi. Võitjate poolelt olid esimesel pooltunnil täpsed Devid Lehter ja Paul-Feliks Frei - Lehterile oli see juba hooaja 10. väravaks. Vooru viimases matšis suutis väärt võidu teenida Tartu Tammeka U21 meeskond, kes alistas tänu Mart Paul Preimani 90+3. minuti väravale koduplatsil 3:2 FC Flora U21 tiimi.

Esiliiga 20. vooru mängud peetakse vahemikus 27.-29. august. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.