17

03.2022

12:11

Nõmme United teenis U19 Eliitliiga Meistriliigas esimese võidu

Eile, 16. märtsil mängisid FC Nõmme United ja JK Narva Trans viimase mängu U19 Eliitliiga Meistriliiga alagrupiturniiril, põnevuskohtumisest sai võidu kirja Tallinna meeskond.

Nõmme United asus mängu juhtima 16. minutil, kui täpne oli Marttin Lehiste. Üheväravaline eduseis püsis tablool 75. minutini, mil Lehiste lõi oma teise ja mõned minutid hiljem sai jala valgeks Rico Ernits, viies meeskonna 3:0 juhtima. Narva Trans vastas aga kiirelt: 85. minutil avas meeskonna skoori Oleg Gonsevich ning seejärel vähendas kaotusseisu Daniil Tammeleht, ent peatselt kõlanud lõpuvile tähistas tallinlase võitu.

Nõmme Unitedi jaoks oli tegu esimeste punktidega U19 Eliitliiga Meistriliiga A-alagrupis, kus asutakse kolmandal kohal. Transil punkte koguda ei õnnestunud ning meeskond paigutub neljandale reale. Kuna tegemist oli viimase vooru kohtumisega, ei ole kummalgi meeskonnal enam võimalik pääseda kahe parima sekka, mis taganuks koha U19 Eliitliiga Meistriliiga finaalturniiril.

Finaalturniiril on oma koha A-alagrupist kindlustanud JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora, kes lähevad omavahel vastamisi 25. märtsil. B-alagrupis on edasipääsu kindlustanud Tallinna FCI Levadia. Neljas finaalturniirile pääseja selgub 30. märtsil B-alagrupi viimases kohtumises, kui vastamisi lähevad tabeli teine Tallinna JK Legion ja kolmas JK Tabasalu, kusjuures meeskondi lahutab tabelis üks punkt.