22

02.2020

14:31

OTSEPILT │ Veerandfinaalis madistavad Ravens – Cosmos

Coolbet saaliliiga teises veerandfinaalis tulevad täna väljakule Tartu Ravens Futsal Ares Security – Tallinna FC Cosmos. Kohtumise avavile kõlab EMÜ Spordihoones kell 19.00.

Põhiturniiril kogusid meeskonnad võrdselt 27 punkti, kuid tänu suuremale võitude arvule lõpetas Ravens neljandal kohal ning Cosmos jäi viiendaks. Omavahel on võistkonnad sel hooajal vastamisi läinud kolmel korral. Liigamängudest on kummalgi poolel kirjas üks võit, kui esimeses kohtumises teenis Cosmos 3:2 võidu ja teises mängus alistas Ravens vastased 4:3. Korra kohtuti ka karikavõistluste raames, kui poolfinaalis sai 6:2 võidu kirja Cosmos.

Esimeses veerandfinaalis noppis võidu Narva United, kes alistas 9:0 JK Kohila meeskonna. Selle paari edasipääseja võib selguda juba järgmisel nädalal, kui uuesti minnakse vastamisi 27. veebruaril. Poolfinaalides ootavad juba ees põhiturniiril kaks esimest kohta hõivanud Viimsi FC Smsraha ja Sillamäe Alexela.