18

05.2011

08:30

Paide alistas Viljandi ja tõusis seitsmendaks

Paide Linnameeskond võitis teisipäeval kodusel Paide linnastaadionil FC Viljandit 2:1 ning tõusis Meistriliiga turniiritabelis viljandlastest mööda seitsmendaks.

Kohtumise 60. minutil viis Linnameeskonna 1:0 ette Timo Lomp ja 20 minutit hiljem kasvatas Andre Mägi pealöögist võõrustajate 2:0le. Vaid kaks minutit hiljem suutsid vastased ühe värava tagasi lüüa, tehes lõppseisuks 2:1.

Linnameeskonna peatreeneri Meelis Rooba sõnul ei suutnud mängijad avapoolaja alguses kokkulepitud mängujoonisest kinni pidada.

"Poolaja lõpus suutsime vastase panna aga surve alla ning meie pressing jätkus ka teise poolaja alguses, mis meile ka edu tõi,“ lisas Rooba.

11 mängust saadud kolme võidu ja kolme viigiga hoiab linnameeskond nüüd turniiritabelis 12 punktiga seitsmendat kohta. Linnameeskonna järgmiseks vastaseks on laupäeval kell 19.30 A. Le Coq Arenal Tallinna FC Flora.

17. mail kell 18:45 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - FC VILJANDI  2:1 (0:0)