08

07.2021

23:17

Paide jäi eurosarjas napilt alla tugevale Poola meeskonnale

Paide Linnameeskond võõrustas Pärnu Rannastaadionil UEFA Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri kohtumises Poola meeskonda Wrocławi Śląski, kui kohtumine lõppes 1:2 kaotusega.

Külalised alustasid mängu teravamalt, kuid Paide sai mängu samuti hästi sisse ning üsna võimalustevaene esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga.

Slask asus mängu juhtima 67. minutil, kui täpne oli Fabian Piasecki. Pall jõudis trahvikasti ja pärast meeskonnakaaslase osavat petteliigutust jõudis pall Piaseckini, kes lõi palli väravavõrku.

Paide viigistas mänguseisu 77. minutil vastase omaväravast, kui Järvamaa meeskonna poolt lõi teravust Abdul Razak Yusif. Nurgalöögi järel pääses ta löögile, kuid Michał Szromnik tõrjus. Järgnenud olukorras viis Yusif palli taas ohtlikult värava ette, kui mänguvahendile sai jala vahele Wojciech Golla, kelle puute järel jäi Szromnik hätta ning pall jõudis väravasse.

Paidel oli ka viimasel kümnel minutil mitmeid võimalusi mängu võitmiseks, kuid teistkordselt Szromnikut üle ei mängitud. Samuti oli üks suurepärane võimalus külalistel, kuid Rafał Makowski löök lendas napilt Mihkel Aksalu väravast mööda. Lõpuks sai Slask oma tahtmise 89. minutil nurgalöögi järel. Külalised mängisid nurgalöögi lühidalt lahti ning Victor Garcia Marini tsenderduse lõi peaga postist sisse Mark Tamas.

Paide ridades tegi täna debüüdi Ragnar Klavan, kes vahetati välja kohtumise 71. minutil.