16

07.2021

12:24

Paide jäi võõrsil Slaskile alla 0:2

Paide Linnameeskonna jaoks lõppes euroteekond UEFA Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri avaringis, kui poolakate Wrocławi Śląskile jäädi alla koondtulemusega 1:4.

Avamängus Pärnu Rannastaadionil 1:2 kaotanud Paide võrku löödi eile õhtul mõlemal poolajal üks värav. Patryk Janasik viis 41. minutil kodumeeskonna juhtima ning 66. minutil oli täpne Victor Garcia, kes vormistas lõppseisuks 2:0.

Tugeva Poola meeskonnaga mänginud Paide oli ainus Eesti meeskond, kes järgmisse ringi ei jõudnud. Tallinna FCI Levadia suutis samas võistlussarjas jõuda kvalifikatsiooniturniiri teise ringi, kui koondtulemusega 4:2 mängiti üle Gibraltari meeskond St Joseph's. Tallinna FC Flora oli edukas Meistrite liiga kvalifikatsiooni avaringis, kui Hibernians (Malta) alistati kahe mängu kokkuvõttes lausa 5:0.

Flora mängib järgmises ringis Varssavi Legiaga (Poola). Avavaatus toimub 21. juulil Poolas ning korduskohtumine teisipäeval, 27. juulil kell 19.00 A. Le Coq Arenal. Järgmises ringis on Levadia vastaseks Dundalk (Iirimaa). Esimene mäng peetakse 22. juulil võõrsil ja korduskohtumine toimub A. Le Coq Arenal 29. juulil kell 19.30.