23

09.2012

07:56

Paide Linnameeskond alistas Viljandi kahe minutiga

Paide Linnameeskond ja FC Viljandi jätkasid oma tänavust huvitavat seeriat, kus mõlemad meeskonnad on võitnud kaks kohtumist. Kumbki pole võiduga saanud rõõmustada kodupublikut.

Nagu juuni keskel, pani Paide oma paremuse Viljandis maksma tulemusega 2:0. Ja tegi seda kahe minuti jooksul.

Esmalt eksis 64. minutil väravavaht Alan Ventsel ning värav kanti Stanislav Goldbergi nimele. Vanameister Karel Voolaid oli täpne kaks minutit hiljem. Nii oli kohtumise saatus otsustatud.

„Kuni esimese väravani oli mäng üsna võrdne. Mõlemal meeskonnal olid omad võimalused,“ ütles Paide väravavaht Aiko Orgla. „Teadsime, et Viljandi tuleb kaitsva taktikaga ja proovib kontratega võimalusi luua. Saime nende kontrad üsna hästi kinni. Nii jäigi üle oodata, millal ise värava lööme. Läks õnneks ja lõime 2. Tahtsime väga seda võitu ja õnneks selle ka saime.

Viljandi alustas hooaega Paides 1:0 võiduga, siis võitis Paide Viljandis 2:0, millele mulgid vastasid sama resultaadiga Järvamaa pealinnas. Nii ei suutnud kumbki meeskond teineteise vastu kodus isegi väravat lüüa.

„Tundus, et mäng oli kontrolli all, aga kahjuks oma lollide vigadega lasime endale kaks tükki ära lüüa. See võttis mängijatel tuju ära ja sellest me ei toibunudki. Tammeka vastu vajame kindlalt punktilisa,“ ütles Viljandi kapten Ott Ottis.

Paide on tabelis 37 punktiga kuues, Viljandi hoiab 25 silmaga seitsmendat pügalat. Järgmisel laupäeval sõidab Viljandi Tartusse, Paide aga Kadriorgu külla Nõmme Kaljule.

22. septembril kell 17:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - PAIDE LINNAMEESKOND  0:2 (0:0)
Väravad: 64. Stanislav Goldberg, 66. Karel Voolaid
Hoiatused: 38. Marten Mütt, 65. Sander Sinilaid, 84. Bert Klemmer - 51. Rauno Kald, 74. Eerik Reinsoo, 88. Martin Ustaal

FC Viljandi: 1-Ventsel, 17-Karu, 22-Mütt, 77-Lätt, 26-Liivamägi, 8-Sinilaid, 16-Ottis, 7-Leimann (74. 4-Indermitte), 80-Tšegodajev (80. 18-Junolainen), 11-Krillo (69. 21-Torop), 33-Klemmer.
Varus: 18-Junolainen, 4-Indermitte, 21-Torop, 10-Laht.

Paide LM: 12-Orgla, 13-Mägi, 3-Tubarik, 27-Vanna, 7-Kald, 25-Reinsoo, 18-Ustaal (90. 6-Puhke), 22-Eteria, 29-Veis (64. 8-Kõll), 26-Voolaid, 16-Goldberg (79. 4-Nõmme).
Varus: 6-Puhke, 8-Kõll, 4-Nõmme, 28-Lehtonen.

Mänguolud: +17, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.