31

08.2024

16:40

Paide Linnameeskond III teenis väikestel karikavõistlustel kolmanda tiitli

Eesti meeste madalamate liigade meeskondi ühendavatel väikestel karikavõistlustel peeti täna, 31. augustil finaalkohtumine, kus läksid vastamisi Maardu Linnameeskond ja Paide Linnameeskond III. A. Le Coq Arenal toimunud mäng lõppes Paide võiduga.

Avapoolaeg võttis Maardu Linnameeskonna jaoks positiivse pöörde väga kiiresti. Mängu asuti juhtima juba teisel mänguminutil, kui kohtumise esimeses ohtlikus momendis saatis meeskondliku rünnaku tulemusena palli võrku Stanislav Tsõmbaljuk. Avapoolaja ründetegevuses näitaski teravamat minekut Maardu, kuid omad momendid olid ka Paidel. Neid realiseerida paraku ei suudetud ning vaheajapausile mindi niisiis 1:0 Maardu eduseisus.

Maardu alustas innukamalt ka teist poolaega, ent peagi leidis oma hea rütmi üles ka Paide ning teine kolmveerandtund kulges küllaltki tasavägiselt. Paide jaoks saabus üks olulisemaid momente 71. minutil, kui Priit Raal teenis meeskonnale penalti ning Jüri Jevdokimov ei jätnud võimalust kasutamata, tehes seisuks 1:1. Kümme minutit hiljem oli Paidel suurepärane šanss ka juhtima minna ning meeskondliku tegutsemise tulemusena pääses löögile Jevdokimov, ent pall lendas üle raamide.

Kuivõrd normaalaja täitudes finaali võitjat ei selgunud, peeti meeskondade vahel penaltiseeria. Seal saatis edu Paide Linnameeskond III, kes ei vääratanud viiest löögist ühelgi.

Paide jaoks oli tegu kolmanda tiitlivõiduga väikestel karikavõistlustel. Maardu Linnameeskond mängis finaalis esmakordselt.