09.2020

14:10

Paide Linnameeskonna U21 tiimi võiduseeria Esiliiga B-s pikenes 10-mänguliseks

Esiliiga B-s peeti möödunud nädalavahetusel neli 24. vooru kohtumist.

Voor sai alguse laupäeval kell 13.00, kui Keila JK alistas võõrsil esimese poolaja väravate toel 3:1 Nõmme Kalju U21 tiimi. Keila JK ja Nõmme Kalju U21 jagavad nüüd 24 silmaga 8.-9. positsiooni, kuid Kalju järelkasvutiimil on üks mäng vähem peetud.

Teises samaaegses kohtumises sai väärt võidu kirja Läänemaa JK, kes alistas koduplatsil 2:0 Viimsi JK. Karmo Einmanni ja Martin Salfi väravate toel kolm punkti tabelisse kirjutanud Läänemaa kerkis seeläbi ka tabelis Viimsist mööda, hoides nüüd ise 5. positsiooni.

Laupäeva viimases matšis võitis Tartu Welco võõral väljakul 2:0 Võru Heliose. Kui Welco paikneb hetkel 53 punktiga esikohal, siis ühe vähempeetud mängu juures jääb neist vaid ühe silmaga maha Paide Linnameeskond U21, kes alistas eilses ainsas mängus 6:0 JK Tabasalu. Kui Paide U21 asus kohtumist 6. minutil tänu Kevin Kärpi tabamusele juhtima, siis 38. minutil jäi Tabasalu väravavaht Kaarel Rumbergi punase kaardi tõttu vähemusse, misjärel kodumeeskond veel viis väravat kirja sai. Kahe väravaga said teisel kolmveerandtunnil maha Jaagup Luts ja Matrix Einer, 88. minutil vormistas lõppseisu Ander Ott Valge, kes jagab nüüd 17 väravaga liiga parima väravaküti tiitlit.

Viimane 24. vooru kohtumine peetakse maha sel kolmapäeval, kui kell 17.00 lähevad vastamisi Rakvere Tarvas ja Tallinna Kalev U21. 25. vooru mängud toimuvad vahemikus 2.-4. oktoober. Esiliiga B tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.