02

07.2011

20:13

Paide tuli Tammeka vastu taas 0:2 kaotusseisust välja

Paide linnameeskond lõpetas Meistriliiga teise ringi täpselt samamoodi, kui aastat alustas – tuli Tartu Tammeka vastu välja 0:2 kaotusseisust ja viigistas 2:2.

Esiründaja Albert Prosata mänginud Tammeka asus võõrsil juhtima 15. minutil, kui täpne oli Alar Alve. 67. minutil karistas täpse pealöögiga Paide kaitse eksimuse ära Martin Haljak.

Kui märtsi alguses alustas Paide lõpuspurti 90. minutil, siis nüüd juba 69. minutil. Esmalt vähendas seisu Tiit Tikenberg ning 85. minutil jõudis oma Meistriliiga debüütmängus sihile Rene Puhke.

Linnameeskonna peatreeneri Meelis Rooba sõnul olid tema hoolealused taas ise süüdi lastud kergetes väravates.

“Esimese värava magasime ise lihtsalt maha, teise ehitasime ise ning Tammeka pidi ainult vormistama,” rääkmis Rooba. “Aga teisel poolajal mängisid poisid väga hästi ning väärivad igati kiidussõnu. Võib väga rahul olla.”

Linnameeskonna mängija Rauno Kaldi hinnangul mängis esimesel poolajal rolli ka palav ilm, mis jättis oma jälje ka võõrustajatele sooritusele. “Teisel poolajal võtsime ennast aga kokku ja hakkasime mängima, see edu tagaski,” ütles Kald.

Tammeka kapteni Kaarel Kiidronit valdasid pärast lõpuvile kõlamist negatiivsed emotsioonid. “Täpselt nagu koduski lasime kergelt eduseisus kaks väravat tagasi lüüa. See on lubamatu!” põrutas Kiidron. “Põhjuseid selleks on väga palju ja nendega tuleb tegeleda.”

Järgmisel laupäeval kell 19.30 mängib Paide linameeskond kodustaadionil Nõmme Kaljuga ning Tammeka sõidab kell 17.00 algavaks telemänguks külla Lasnamäe FC Ajaxile.

2. juuli kell 19.30 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND – TARTU JK TAMMEKA  2:2 (0:1)