12

08.2019

14:33

Pärnu alistus Balti liigas Dinamole

Pärnu Jalgpalliklubi naiskond pidas laupäeval oma selle hooaja viimase kohtumise Balti liigas, kui võõrsil tuli tunnistada Riia Dinamo paremust.

Pärnu jaoks algas kohtumine positiivselt, kui 13. minutil viis Ulrika Tülp (pildil) nad juhtima. Eesti naiskonna eduseis püsis kuni 56. minutini, kui Karlīna Miksone nurgalöögist tulnud palliga mängu viigistas. 80. minutil viis ta Dinamo juba juhtima ning lõppseisu 3:1 vormistas lisaminutitel Vasilisa Sadikova. Kohtumist saab täispikkuses järgi vaadata Läti Jalgpalli Liidu YouTube’i lehelt.

Pärnu naiskond kogus Balti liigas viie kohtumisega neli punkti, mis hetkel annab kolmanda koha. Lähimad jälitajad, Riia Jalgpallikool ja Riia Dinamo on mõlemad kirja saanud kolm punkti vastavalt nelja ja kolme kohtumisega. Kuuendal positsioonil paikneval Kaunase Žalgirisel on kolme mänguga kirjas üks punkt.

Balti liiga tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda siin.