25

08.2016

21:20

Pärnu JK sai napi kaotuse

Täna pidas Pärnu JK naiskond oma teise kohtumise Meistrite liiga eelringis, kus nende vastasteks oli Poola meister Medyk Konin. Mäng lõppes vastaste minimaalse 1:0 võiduga.

Juba teisel minutil oli vastastel ohtlik võimalus, kui nende löök tabas väravaraami ning mitmel korral tuli sekkuda ka väravavaht Elis Meetual. Vastaste pingutused kandsid vilja 19. minutil, kui Aleksandra Sikora nad juhtima viis. Paar minutit hiljem oli Koninil võimalus eduseisu suurendada, kuid Meetua tegi suurepärase tõrje ning hoidis kaotusseisu minimaalsena. Konin jätkas tugevat survet, tehes esimesel poolajal kokku 16 pealelööki, kuid väravani esimese 45 minuti jooksul rohkem ei jõutud.

Teisel poolajal suutis Medyk Konin kahel korral palli väravasse saata, kuid mõlemal puhul fikseeriti suluseis ning mäng lõppeski tulemusega 1:0.

Pärnu JK - Medyk Konin
19. Aleksandra Sikora

Pärnu koosseis: Elis Meetua,  Ketlin Saar (65. Berle Brant), Heleri Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina (73. Laada Tereštšenkova), Kairi Himanen, Liivi Sõrmus, Kristina Bannikova, Margarita Matjuhhova, Merily Toom, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (81. Marve Bessmertnõi)

Varus: Maarja Virula, Anne-Grethe Pajuviidik, Lisete Tammeveski, Kaire Tekku, Berle Brant, Laada Tereštšenkova, Marve Bessmertnõi

Pärnu JK järgmiseks vastaseks on ŽFK Breznica, kes siiani on pidanud leppima 9:0 kaotusega Medyk Konini vastu ning täna kaotati 10:0 kohtumine Olimpia Cluj naiskonna vastu. Pärnu ei ole kahe mänguga suutnud punkte koguda ning kuna järgmisesse ringi pääsevad vaid alagruppide võitjad, on mitmekordsed Eesti meistrid oma edasipääsu lootused minetanud.

Pärnu JK mängud Meistrite liiga eelringis:

Olimpia Cluj – Pärnu JK 7:1
Pärnu JK – Medyk Konin 0:1
Pühapäev, 28. August kell 18:00 ŽFK Breznica – Pärnu JK

Oma teise kohtumise pidas üheksandasse alagruppi kuuluv Ferencvaros, kelle vastasteks oli Türgi klubi Konak Belediyespor. Eesti koondise kaitsja Inna Zlidnis tegi oma naiskonna 2:0 võidumängus kaasa terve kohtumise. Ungari klubi väravad sündisid teisel poolajal, kui resultatiivsed olid Agnes Nagy ja Evelin Fenyvesi.