07

12.2020

10:53

Pärnu JK säilitas koha Esiliigas

Pärnu Jalgpalliklubi meeskond alistas üleminekumängude teises kohtumises JK Tabasalu ja teenis kahe mängu kokkuvõttes koha Esiliigasse ka järgmiseks aastaks.

Avakohtumises 3:1 võidu kirja saanud Pärnu näitas laupäeval koduväljakul veelgi paremat minekut, kui Tabasalust oldi parem tulemusega 5:1. Pärnul avanes võimalus minna juhtima 14. minutil, kuid Petro Namuilyk ei realiseerinud penaltit. Vaid kaks minutit hiljem oli tablool siiski kodumeeskonna eduseis, kui resultatiivne oli Joonas Sild. Tabasalu viigistas 29. minutil tänu Dinārs Ekhartsi tabamusele, kuid avapoolaja lõpuks tegid Kein Makovei ja Jevgeni Novikovi väravad seisuks 3:1. Teisel kolmveerandtunnil sai kaks tabamust kirja Risto Pärnat, vormistades 75. minutil mängu lõppseisu.

Äsja lõppenud hooajal saavutas Pärnu kaheksanda koha, Tabasalu lõpetas Esiliiga B-s neljandal tabelireal.