07

09.2018

22:35

Pärnu JK tunnistas Balti liigas Minski paremust

Pärnu Jalgpalliklubi pidi Rannastaadionil toimunud Balti liiga kohtumises 0:6 alla vanduma Minski naiskonnale.

Valgevene klubi asus mängu juhtima juba neljandal minutil, kui Pärnu eksimuse kaitses kasutas ära Margarita Juško, lükates palli kindlalt peaga võrku. Minski eduseis suurenes 29. minutil läbi Anastassia Šuppo ning vaheajapausile mindi 3:0 eduseisul, kui resultatiivne oli Hanna Pilipenka. Teise kolmveerandtunni jooksul sai Minsk kirja veel kolm väravat – kübaratriki vormistas Šuppo ja korra sai jala valgeks Emueje Ogbiagbevha.

Anastassia Morkovkina (pildil) sõnas mängujärgselt Soccernet.ee vahendusel, et kohtumisest võis leida nii positiivset kui ka kohti, mida saaks parandada. „Loomulikult ma ei ole rahul mängupildiga, kuna me ei suutnud pakkuda sellist agressiivsust, mis on Meistrite liigas. Kõik võtsid seda mängu rahulikumalt. Aga samas olid meil väga head väravavõimalused ja tekitasime neile probleeme - nad hakkasid omavahel närvitsema, kaklema ja vaidlema. See näitab, et me tegime ka midagi õigesti. Realiseerimine on meie terve hooaja probleem.”

Pühapäeval on Balti liigas võistlustules teine Eesti klubi, kui FC Flora kohtub võõrsil Leedu klubi Gintra-Universitetasega. Mäng toimub Šiauliai staadionil algusega kell 12.00. Nii Gintra kui ka Flora on siiani viie kohtumisega kogunud võrdselt 12 punkti. Leedu klubi on konkurentsis veel ka UEFA Meistrite liigas, kus pääseti 32 tugevama naiskonna hulka.