16

08.2015

18:15

Pärnu naiskond lõpetas Meistrite Liiga valikturniiri võidukalt

Pärnu JK naiskond pidas kuue päeva jooksul Sloveenias kolm kohtumist Meistrite Liiga valikturniiril ja saavutas kolme punktiga kolmanda koha.

Tänases viimases mängus kohtuti Montenegro meistri WFC Ekonomistiga. 7. minutil avas skoori Grete Ojala, 12. minutil lõi Kaire Himanen juba 2:0. Kuigi 79. minutil lõi värava ka vastane, võitis Pärnu siiski mängu 2:1.

Pärnu JK tänane koosseis: Elis Meetua, Ketlin Saar, Heleri Saar, Anete Paulus, Berle Brant, Kaire Palmaru, Kairi Himanen, Anastassia Morkovkina, Liivi Sõrmus (81. Laada Tereštšenkova), Kristina Bannikova (90.+3. Varje Tugim), Grete Ojala (58. Merily Toom).

Teises voorus oldi neljapäeval vastamisi ŽNK Pomurjega Sloveeniast. 8. minutil viis Anastassia Morkovkina pärnulannad 1:0 juhtima, kuid 84. minutil vastane viigistas ja asus kolm minutit hiljem ka juhtima. Nii mäng lõppeski. Teises mängus võitis Olimpia Cluj WFC Ekonomisti 6:1.

Pärnu JK koosseis: Elis Meetua, Ketlin Saar, Heleri Saar, Berle Brant, Grete Ojala (57. Merily Toom), Kaire Palmaru, Anete Paulus, Kairi Himanen, Kristina Bannikova, Anastassia Morkovkina, Liivi Sõrmus (75. Marve Bessmertõi).
Varus olid: Jennifer Smirnov, Kätlin Hõbemägi, Varje Tugin, Laada Tereštšenkova, Merily Toom, Marve Bessmertõi.

Teisipäevases avamängus kaotas Pärnu JK Olimpia Cluj (Rumeenia) naiskonnale 0:4. Pärnu JK koosseis avamängus: Elis Meetua, Ketlin Saar, Heleri Saar, Berle Brant, Kaire Palmaru, Anete Paulus, Kairi Himanen, Kristina Bannikova (83. Laada Tereštšenkova), Anastassia Morkovkina, Liivi Sõrmus (65. Grete Ojala), Merily Toom (58. Marve Bessmertõi).
Varus olid: Jennifer Smirnov, Grete Ojala, Kätlin Hõbemägi, Varje Tugin, Laada Tereštšenkova, Marve Bessmertõi.

Teises avavooru mängus võitis ŽNK Pomurje 3:0 WFC Ekonomisti.