23

04.2018

09:00

Pärnu teenis napi võidu Levadia üle

Laupäeval peeti naiste Meistriliigas kolmanda vooru kohtumisi, kus võidud said kirja JK Tammeka, Tallinna Kalev ja Pärnu JK.

Seni kaotusteta püsinud Tallinna Levadia võõrustas samuti vaid võite tunnistanud Pärnu naiskonda. Kohtumine kulges vägagi tasavägiselt ning kuni 83. minutini väravaid ei nähtud. Siis sai jala valgeks esimesel poolajal vahetusest mängu sekkunud Kadri Reinik, kes kindlustas Pärnule võidupunktid. Mängu protokolli saab näha siin. Tabelis on Pärnu esikohal, vahetult nende selja taga ühe mängu vähem pidanud FC Flora ning Levadia hoiab kolmandat positsiooni.

Tartus peetud Lõuna-Eesti derbis suutis Tammeka naiskond alistada 3:1 Põlva Lootose. Tammeka poolelt sai kübaratrikiga hakkama Sirje Roops. Põlva värava autoriks oli Kärt Hüdsi. Mängu protokoll on nähtav siin. Tabelis asub Tammeka viiendal positsioonil, Põlva hoiab seitsmendat kohta.

JK Tallinna Kalev võttis kodus 3:0 võidu Tartu SK 10 Premiumi üle. Vaheajapausile mindi Kalevi minimaalse eduga, kui 16. minutil avas skoori Eret Elen Viidakas. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Viidakas lisada veel kaks väravat ning nii sai Kalev kirja oma hooaja teise võidu. Tabelis annab see neljanda positsiooni, SK 10 paikneb hetkeseisuga kaheksandal kohal.

Kolmanda vooru viimane kohtumine Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Ajaxi vahel peetakse kolmapäeval, 25. aprillil Sportland Arenal, algusega kell 17.30.