10

03.2023

10:17

Phoenix alistas Coolbet saaliliigas Silmeti

Coolbet saaliliigas mängiti eile, 9. märtsil tagantjärele 12. vooru kohtumine, kus Jõhvi FC Phoenix teenis 3:2 võidu Sillamäe FC NPM Silmeti üle.

Esimesel poolajal avas 11. minutil kohtumiste väravaskoori Vladyslav Vorontsovi tabamusest Silmet, mis jäi ka nende poolaja ainsaks väravaks. Phoenix seevastu jõudis esimesel poolajal sihini kolmel korral. Tasavägisel teisel poolajal õnnestus Silmetil üks värav tagasi lüüa, ent lõpuks tuli siiski tunnistada 2:3 kaotust.

Liigatabelis säilitasid mõlemad meeskonnad oma endise koha – Phoenix jätkab kolmandal ja Silmet viiendal kohal.

Coolbet saaliliiga põhihooaja viimase ehk 18. vooru kohtumised peetakse eeloleval nädalavahetusel. Põhihooajale järgnevad veerandfinaalid, kuhu pääsevad lõplikus liigatabelis 1.–8. kohale paigutuvad meeskonnad.