10

10.2022

13:36

PILTUUDIS│Poiste U17 Eliitliiga võitjaks krooniti FC Flora

Nädalavahetusel peeti poiste U17 Eliitliiga Esiliigas viimane voor, kui varasemalt tiitli kindlustanud Tallinna FC Flora sai kätte meistrikarika.

Eliitliiga Esiliigas osales tänavu 12 võistkonda. Esmalt mängiti üheringiline põhiturniir, misjärel tabel poolitati ja omavahel kohtusid kaks korda kodus-võõrsil printsiibil 1. – 6. koha ja 7. – 12. koha teeninud võistkonnad.

Flora võõrustas viimases kohtumises Sportland Arenal meistrivõistlused teise kohaga lõpetanud Narva JK Transi ja sai kirja 2:0 võidu. Mõlemad väravad sündisid avapoolajal, kui 36. minutil avas skoori Roland Lukas ja 43. minutil oli resultatiivne Enriko Kajari. Flora edestas lõpuks Transi lausa 11 punktiga.

Kolmanda koha teenis Tallinna FCI Levadia 43 punktiga, kui viimases mängus alistati 1:0 neljandaks jäänud FC Tallinn. Viiendana lõpetas liigas JK Tallinna Kalev, kui FA Tartu Kalevi vastu saadi kirja 3:2 võit.

Tabeli teises pooles lõpetasid JK Poseidon ja Pärnu JK ÜM, Viimsi MRJK, Pärnu JK Vaprus, Tartu JK Tammeka, Ida-Virumaa FC Alliance ja Tallinna JK Legion.

U17 Eliitliiga Esiliiga tulemuste ja tabeliseisuga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.