26

07.2011

19:32

PJK jätkab naiste Meistriliigas vääramatu eduga

Naiste Meistriliiga 14. voorus alistas Pärnu JK Tallinna FC Flora 3:0 ja suurendas oma edumaad lähima jälitaja FC Flora ees 14 punktini. Esimesed kaks väravat lõi avapoolajal Anastassia Morkovkina, teisel mänguperioodil lisas kolmanda Olga Ivanova.

Põlva FC Lootos nägi aga koduses mängus Tartu JK Tammekaga kurja vaeva, et võiduni jõuda. Esmalt läks Tammeka juhtima, kui 9. minutil lõi omavärava Kadi Einola. Ave Pajo seadis viigi jalule juba 16. minutil, kuid võiduvärava lõi ta alles 89. minutil. Kõkkuvõttes seega Lootose 2:1 võit.

Kerge päev oli Tallinna FC Levadial. Mäng Nõmme JK Kaljuga lõppes 9:1 Levadia kasuks. Margarita Žernosekova lõi 4 väravat, nagu ka Vlada Kubassova. Üks värav läks Ljubov Maksimova arvele. Kalju värava lõi Ragne Hindrimäe 47. minutil seisuks 1:6.

Järgmine, arvult 15. voor toimub laupäeval, 30. juulil. Keskses mängus kohtuvad Tallinna FC Flora ja Põlva FC Lootos. Tammeka võõrustab Levadiat ja Kalju Pärnut. Kõik kohtumised algavad kell 14:00.